Kurumsal


 

1944 yılında Neşet Tiryaki tarafından kurulan Tiryakioğlu İnşaat Malzemeleri ve Nalburiye firmamız iş hayatına metal ürün toptancılığı yaparak başlamıştır. Daha sonra serbest piyasada yapmış olduğubir çok kalıcı ve üstün hizmet anlayışı ile kendi sektöründe ürün yelpazesini hızla artırmıştır. Zaman içinde 69 yıllık köklü bir şirket haline gelmiştir. Günümüzde de aynı adreste ticarete devam etmektedir. İnşaat malzemeleri satışı konusunda deneyimli çözüm ortaklıklarıyla geniş ürün yelpazesi ve kaliteli hizmet politikasıyla sektördeki yerini sağlamlaştırmış, 69 yıllık deneyim ve birikimlerin daha iyi hizmet verebilmek için alternatif çözümlerle müşterilerinin yükünü daima hafifletmiştir.

 

Nalburiye, izolasyon, iş güvenliği, metal ürünler, hırdavat, tesisat ve şantiye kategorilerinde, stokta 20.000 den fazla ürün bulundurmaktadır. İhtiyacınız olan malzemeleri şirketimizden veya websitemiz üzerinden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Anlaşmalı kargo ve ambar nakliye firmaları ile tüm Türkiye'ye bir çok üründe aynı gün kargo olanağını sunar. Piyasadan.net eticaret sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerde ürünle ilgili detaylı bilgi ve fotoğraflara ulaşabilirsiniz.

 

128bit SSL güvenlik sertifikası kullanan sitemiz üzerinden kredi kartı, PayPal, EFT/Havale veya Tele sipariş şeklinde ödemenizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. SMS altyapımızla üyelik ve sipariş takip konularında bilgilendirme sistemimiz mevcuttur. Firmamızın temelleri üstün hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti üzerine kuruludur. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız. Kaliteli ürün, hızlı teslimat ve mutlu müşteriler.