Sipariş ve Teslimat

Sipariş Öncesi


Piyasadan.net sizlere güvenilir, hızlı ve etkin alışveriş imkânı sağlamaktadır. Bu amaçla Epeyce.net, sizlerin alışveriş sırasında hep yanınızda olacaktır. Öncelikli hedefimiz GÜVENDİR. Piyasadan.net sitesinde yer alan ürünlere üye olarak veya üye olmadan EFT / havale / kapıda ödeme / kredi kartı seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Üye olduğunuz takdirde bazı avantajlara ve ek hizmetlere sahip olacaksınız. Zaman zaman düzenlediğimiz kampanyalara katılabilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri favorilerinize ekleyerek ileriki zamanda alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.Alışveriş esnasında karşılaşacağınız her türlü soru ve sorun için siparis@piyasadan.net adresini veya 0212 238 28 29 numaralı Bilgi/Destek Hattımızı arayabilirsiniz.

 

Sipariş Süreci

 

- Kredi Kartı İle Alışverişlerde: Sepetinize eklediğiniz ürünlerle alışveriş sürecini izleyerek sipariş sürecini tamamladığınızda kredi kartınızdan ödemenin alındığına dair provizyon kodunu ve siparişinizin onayladığına dair mesaj alacaksınız ve takiben Eposta adresinize sipariş numaranız ve diğer bilgileriniz hakkında ayrıntılı bir gönderi ulaştırılır. Bu süreç tamamlandığında Piyasadan.net müşteri temsilcilerimiz tarafından siparişiniz tedarik sürecine alınarak en kısa zamanda adresinize gönderilir.
 
- Havale İle Alışverişlerde: Sepetinize eklediğiniz ürünlerle alışveriş sürecini izleyerek sipariş sürecini tamamladıktan sonra ödeme yapabileceğiniz Banka ve Posta Çeki Hesap Numaraları bilgileri ile sipariş numaranız eposta adresinize ulaştırılır. Ödeme yaptıktan sonra ödeme yaptığınıza dair bilgiyi siparis@piyasadan.net adresine mail atabilir ya da telefon ile bilgi verebilirsiniz. Bu süreç tamamlandığında Piyasadan.net Temsilcilerimiz tarafından siparişiniz tedarik sürecine alınarak en kısa zamanda adresinize gönderilir.

 

- Paypal İle Alışverişlerde: Sepetinize eklediğiniz ürünlerle alışveriş sürecini izleyerek ve ödeme biçiminizi Paypal olarak belirtip, sipariş sürecini tamamladıktan sonra eposta adresinize sipariş numaranız ve diğer bilgileriniz hakkında ayrıntılı bir gönderi ulaştırılır. Bundan sonra Piyasadan.net temsilcileri tarafından siparişiniz işleme alınırak en kısa zamanda adresinize gönderilir.